Reformy i interioryzm

Przekształcamy nieruchomości w domy z charakterem

W Villas Buigues jesteśmy pasjonatami przekształcania przestrzeni w wygodne i przyjazne domy. Dlatego też oferujemy usługę renowacji i projektowania wnętrz, aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z Twojej nieruchomości, zarówno na własny użytek, jak i w celu uzyskania maksymalnego zwrotu z inwestycji.

Nasze usługi

Spersonalizowana obsługa

Nasz zespół remontowy dba o każdy projekt i zapewnia, że jest on ukończony na czas i w ramach budżetu zapytaj nas o więcej informacji.

Projekt indywidualny

Our team of interior designers will work directly with you in the selection of pieces and finishes to achieve the final result you want.

Zobaczcie przykłady zreformowanych domów

REFORMY W MORAIRA

Villas Buigues mają duże doświadczenie w renowacji nieruchomości, dbając o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu możemy zabrać dom i oddać go z powrotem w pięknym stanie. Wszystko, co musisz zrobić, to zlokalizować nieruchomość, a my zajmiemy się resztą. Przekształcenie domu w co przewidujesz swój idealny dom, aby być i niezależnie od stylu wolisz; Nowoczesny, Ibizan, Rustic ...

Jesteśmy dumni, że możemy liczyć na wyspecjalizowany i profesjonalny zespół, dając Ci przewagę bezstresowego projektu i korzyść z otrzymania Twojego nowego domu w minimalnym czasie. Od wstępnych rysunków możemy Ci pomóc, dostarczając unikalnych pomysłów i opinii w kierunku transformacji Twojego nowego domu, w tym wszystkich modernizacji i luksusowych detali; nowa kuchnia, łazienki, podłogi, ulepszenia izolacji, nowe instalacje hydrauliczne i elektryczne. Niezależnie od tego, czy prace są na małą czy dużą skalę, zostaw swój dom w naszych rękach i przeżyj różnicę.

Kontakt z Villas Buigues

W razie jakichkolwiek pytań, nasi agenci nieruchomości są do Państwa dyspozycji. Nie wahaj się z nami skontaktować.

Pole to jest wymagane
Pole to jest wymagane
Pole to jest wymagane
Pole to jest wymagane

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę użytkownika. Jeśli nadal przeglądasz strony, wyrażasz zgodę i akceptujesz naszą politykę dotyczącą plików cookie.

Zgadzam się Więcej informacji