Działka ·

Działka pod budowę w dzielnicy La Sabatera, Moraira.

908 m2

Zbuduj swój wymarzony dom na tej pięknej działce

Szukasz idealnej lokalizacji do budowy nowego domu? Nie szukaj dalej niż ta oszałamiająca działka na sprzedaż! Położony w pożądanej dzielnicy mieszkalnej, ta przestronna działka oferuje doskonałą okazję do stworzenia wymarzonego domu od podstaw.

Dzięki dużej przestrzeni na przestronny dom i podwórko, ta działka jest idealna dla rodzin, par lub osób, które cenią sobie prywatność, spokój i wygodę. Lokalizacja jest również idealna, z łatwym dostępem do szkół, sklepów, restauracji i rozrywki.

Teren został już zbadany i zatwierdzony pod budownictwo mieszkaniowe, więc możesz od razu rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu. Jakość gleby została przetestowana i uznana za odpowiednią do budowy, zapewniając płynny i bezproblemowy proces budowy.

Nie przegap tej jedynej w życiu okazji, aby zbudować swój wymarzony dom na tej pięknej działce. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zaplanować oglądanie i zacząć planować swoją przyszłość w tej pięknej i kwitnącej społeczności.

Informacje ogólne

  • Działka
  • 908 m2

Klasyfikacja energetyczna

  • Oczekuje na szczegóły

* Ta strona internetowa i obrazy zostały wykonane w celach komercyjnych, konsument jest ostrzeżony, że informacje i obrazy zawarte na stronie internetowej lub innych mediów informacyjnych, może cierpieć zmiany w całej realizacji przedmiotu pracy tej promocji nieruchomości lub zawierać elementy, które nie pokrywają się z produktem końcowym. Dlatego też, te informacje i obrazy nie stanowią, w żadnym wypadku, oferty ani nie mają żadnego skutku umownego. *

Działka pod budowę w dzielnicy La Sabatera, Moraira.

VB904
350.000 €
Telefon: +34 965 74 49 18
UDOSTĘPNIJ TO
Zarządzaj zgodą

Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie do personalizacji stron internetowych, analizowania naszych usług i wyświetlania reklam w oparciu o zwyczaje i preferencje użytkownika. Polityka plików cookie

Zgadzam się Wyświetl Preferencje Odrzuć wszystko